Producenci
Yealink Adapter MVC-BYOD-Extender
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Typ produktu | Przedłużenie |
| Długość kabla | 7,5 m |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Gwarancja 24 miesiące