Producenci
Yealink EHS40 akcesoria do słuchawek Adapter interfejsu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Yealink |
| Typ produktu | Adapter interfejsu |
| Moc | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 46 mm |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 297 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 243 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,75 kg |
Gwarancja 24 miesiące