Producenci
Yealink Kamera 12X do MeetinBoard
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres przesuwania | -100 - 100° |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 0° |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczne kadrowanie | Tak |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Megapiksele | 8 MP |
| Zoom optyczny | 12x |
| Ekspozycja automatyczna | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 90° |
| Video | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
Gwarancja 24 miesiące