Producenci
Yealink MVC S40-C5U-000 system videokonferencyjny 48 MP Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Cechy | |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary moduł (SxGxW) | 188 x 188 x 47,5 mm |
| Waga produktu | 9,27 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11ad IEEE 802.11b IEEE 802.11ac |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Liczba kamer | 2 |
| Funkcje spotkań | Udostępnianie treści |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Głębokość opakowania | 304 mm |
| Szerokość opakowania | 743 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zewnętrzny moduł interfejsu w zestawie | Tak |
| Zintegrowany aparat fotograficzny | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 11,6" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ ekranu | IPS |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdo resetowania | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Kamera | |
| Typ aparatu/kamery | Podwójny obiektyw |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 120° |
| Poziomy punt widzenia | 111° |
| Megapiksele | 48 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu/kamery | 48 MP |
| Cyfrowy zoom | 6x |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Video | |
| pojemność transmisji | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Suma megapikseli | 45 MP |
| Mikrofon | |
| Liczba matryc mikrofonowych | 8 |
| System komputerowy | |
| Typ systemu komputerowego | Mini PC |
| Obsługiwane aplikacje | Microsoft Teams Rooms App, support Skype for Business on-premise/online and Teams meetings, Yeallink RoomConnect |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Moduł interfejsu | |
| Ilość portów wejściowych interfejsu HDMI | 1 |
| Ilość portów wyjściowych interfejsu HDMI | 3 |
| Moduł interfejsu port wejściowy DC | Tak |
| Ilość portów modułu interfejsu RJ-45 | 2 |
Gwarancja 24 miesiące