Producenci
Yealink MeetingBar A50-031 system videokonferencyjny 50 MP Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kensington Lock | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 910 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 12,8 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ax |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kamer | 3 |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 531 mm |
| Wysokość opakowania | 1060 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Impedancja wyjściowa | 4 Ω |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 4 |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Typu B USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 0.01 - 0.033 s |
| Typ aparatu/kamery | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość drugiego aparatu/kamery | 50 MP |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna ATW |
| Zasięg obiektywu | 2 - 2,4 |
| Pionowy punkt widzenia | 81° |
| Poziomy punt widzenia | 98° |
| Min. Oświetlenie | 0,1 lx |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Liczba presetów kamer | 9 |
| Megapiksele | 50 MP |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Video | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 2160p |
| Sterowniki wideo | H.264 High profile, H.264 SVC, H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Liczba matryc mikrofonowych | 16 |
| System komputerowy | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
Gwarancja 24 miesiące