Producenci
Yealink MeetingBar A50 system videokonferencyjny 50 MP Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kensington Lock | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 910 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kamer | 3 |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 4 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu B USB Typu-A |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Ilość portów typu B | 1 |
| Kamera | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Pionowy punkt widzenia | 81° |
| Poziomy punt widzenia | 98° |
| Megapiksele | 50 MP |
| Typ aparatu/kamery | Potrójna kamera |
| Liczba presetów kamer | 9 |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Video | |
| Typ HD | WXGA |
| System komputerowy | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
Gwarancja 24 miesiące