Producenci
Yealink RoomPanel 20,3 cm (8") 1280 x 800 px LCD 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) Czarny Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Szerokość produktu | 209 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowy |
| Kąt widzenia | 80° |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Gwarancja 24 miesiące