Producenci
Yealink SIP-T33G telefon VoIP Szary 4 linii LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Waga produktu | 9,56 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP/HTTPS, IPv6, LLDP/CDP/DHCP VLAN, ICE |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3af |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | LED |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Audio | |
| Głośnik | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.729ab G.722 AJB G.726 G.711 PLC CNG AGC G.723.1 VAD |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| liczba portów RJ-9 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Funkcje telefonu | |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Funkcja 'oddzwoń' | Tak |
| Numer ukryty | Tak |
| Liczba kont VoIP | 4 |
| Historia połączeń | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Ilość linii | 4 linii |
| SMS | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące