Producenci
Yealink SIP-T46U Telefon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS SRTP AES TLS |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 480 x 272 px |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Typ ekranu | LCD |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | AJB VAD AGC G.722 G.723.1 G.729ab AMR-WB G.711 iLBC G.726 CNG |
| Głośnik | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Obsługa modułu rozszerzenia | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Funkcje telefonu | |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Liczba kont VoIP | 16 |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące