Producenci
Yealink SIP-T53 telefon VoIP Szary 8 linii LCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ montażu | Biurko / Ściana |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Moc | |
| Pobór mocy | 2,3 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,2 A |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 3,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Głębokość produktu | 210,6 mm |
| Wysokość produktu | 174,5 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Ilość przycisków programowalnych | 8 |
| Zintegrowana poczta głosowa | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.3af IEEE 802.1x |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES SIPS HTTPS |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | FTP/TFTP/HTTP/HTTPS |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | In-band SIP info Poza pasmem |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Słuchawka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 3,7" |
| Typ ekranu | LCD |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Rozdzielczość | 360 x 160 px |
| Audio | |
| Wykrywanie aktywności głosowej | Tak |
| Tłumienie hałasu (CNG) | Tak |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a iLBC G.729B G.729A G.722 G.723.1 OPUS G.711u G.726 G.729ab |
| Adaptacyjny bufor jittera | Tak |
| Ukrywanie zagubionych pakietów (PLC) | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| liczba portów RJ-9 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
| Funkcje telefonu | |
| Numer ukryty | Tak |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Połączenia z poziomu listy kontaktów | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| SMS | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Ilość linii | 8 linii |
| Funkcja 'oddzwoń' | Tak |
| Połączenie alarmowe | Tak |
| Praca w trybie hot desking | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Historia połączeń | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Liczba kont VoIP | 12 |
| Udostępnianie książki telefonicznej | Tak |
| Funkcja | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące