Producenci
Yealink SIP-T57W / T5X without PSU Telefon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Telefon IP |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Typ montażu | Biurko / Ściana |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 211 mm |
| Szerokość produktu | 259,4 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Zintegrowana poczta głosowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | FTP/TFTP/HTTP/HTTPS |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11ac IEEE 802.11a IEEE 802.3af IEEE 802.1x IEEE 802.11g IEEE 802.1p IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Bluetooth | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES HTTPS MD5 SRTP |
| Wydajność | |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | SIP info Poza pasmem In-band |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Typ ekranu | LCD |
| Audio | |
| Głośnik | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 iLBC G.729A G.722 G.723.1 G.729B |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Adaptacyjny bufor jittera | Tak |
| Antyprzycinanie (ACLP) | Tak |
| Wykrywanie aktywności głosowej | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ukrywanie zagubionych pakietów (PLC) | Tak |
| Tłumienie hałasu (CNG) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| liczba portów RJ-9 | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
| Funkcje telefonu | |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Liczba kont VoIP | 16 |
| Historia połączeń | Tak |
| SMS | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Funkcja | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Wskaźnik nieodczytanych wiadomości (MWI) | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Funkcja 'oddzwoń' | Tak |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych | Tak |
| Numer ukryty | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące