Producenci
Yealink SIP-T58W telefon VoIP Szary LCD Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,86 kg |
| Głębokość opakowania | 293 mm |
| Szerokość opakowania | 324 mm |
| Wysokość opakowania | 128 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 259,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,56 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Liczba przycisków klawiatury | 27 |
| Zintegrowana poczta głosowa | Tak |
| Liczba klawiszy funkcyjnych | 7 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.3af |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, SIP v1 (RFC2543), v2 (RFC3261), UDP/TCP/DNS-SRV (RFC 3263) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA3 HTTPS 256-bit AES TLS |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) Tryby | In-band SIP info Poza pasmem |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Audio | |
| Głośnik | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.723.1 iLBC G.711a G.729B G.726 G.729A G.722 G.729 |
| Tłumienie hałasu (CNG) | Tak |
| Adaptacyjny bufor jittera | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ukrywanie zagubionych pakietów (PLC) | Tak |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Wykrywanie aktywności głosowej | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| liczba portów RJ-9 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kamera | |
| Kamera tylna | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Video | |
| Połączenie wideo | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem. Należy przestrzegać instrukcji dotyczących prawidłowej instalacji i użytkowania. Przechowuj z dala od wody i wilgoci. |
| Funkcje telefonu | |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Wskaźnik nieodczytanych wiadomości (MWI) | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych | Tak |
| Funkcja 'oddzwoń' | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Liczba kont VoIP | 12 |
| Numer ukryty | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Domofon | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Funkcja | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące