Producenci
Yealink WF50 karta sieciowa WLAN 433 Mbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 27 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WEP WPA-PSK WPA WPA2-Enterprise WPA2 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 433 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące