Producenci
Yealink WPP30 bezprzewodowy system prezentacji USB Type-C Klucz sprzętowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Układ | Klucz sprzętowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.6 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy | 2,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 75 g |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WPA2-PSK |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Dual-band | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8 Pro x64 Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 x64 Windows 10 IoT Enterprise |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 13.0 Ventura |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-C żeński - USB Typ-A męski |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | USB Type-C |
Gwarancja 24 miesiące