Producenci
ŻARÓWKA HALOGENOWA DO SAMOCHODU OSRAM NIGHT BREAKER 220 H7 2 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 12,5 g |
| Średnica | 1,2 cm |
| Długość produktu | 59 mm |
| Wydajność | |
| Napięcie | 12 V |
| Moc | 58 W |
| Trwałość B3 | 150 h |
| Temperatura koloru | 3550 K |
| Trwałość Tc | 250 h |
| Typ bazy | PX26d |
| Moc znamionowa | 55 W |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Waga wraz z opakowaniem | 585 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Żarówki zawierają substancje szkodliwe dla środowiska, dlatego nie wolno ich wyrzucać do zwykłego śmietnika. Postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów niebezpiecznych. |
Brak gwarancji