Producenci
ŻARÓWKA KSENONOWA DO SAMOCHODU OSRAM XENARC NIGHT BREAKER LASER NEXTGEN D2S (66240XNN-HCB) 2 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość produktu | 77,3 mm |
| Średnica | 9 mm |
| Waga produktu | 16,1 g |
| Wydajność | |
| Moc znamionowa | 35 W |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Trwałość Tc | 3000 h |
| Trwałość B3 | 1500 h |
| Typ bazy | PK32d-2 |
| Moc | 35 W |
| Napięcie | 85 V |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 124 g |
| Ilość sztuk | 2 |
Gwarancja 24 miesiące