Producenci
ZASILACZ ATX CHIEFTEC GPA-500S8 500W iARENA SILENT FAN 120MM 80+ OEM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Moc | |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Łączna moc (+12 V) | 396 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 19 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 24 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Przeładowanie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc | 500 W |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 150 x 140 x 87 mm |