Producenci
ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-700B8 700W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed skokiem napięcia Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Przeładowanie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 54 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Łączna moc | 700 W |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,57 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego CPU | 50 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 550 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 500 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące