Producenci
ZASILACZ FRACTAL DESIGN ION 750W Modular GOLD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 750 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,31 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 40 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 2.52 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,69 kg |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 500 mm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 500 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące