Producenci
ZD51013 DT PRINT 300DPI USB BT/WRISTBAND ETH 802.11 EU UK XML IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Wydajność | |
| Języki opisu strony | ZBI |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 93 EAN8 Code 39 EAN128 UPC-A CODABAR (NW-7) Code 11 GS1 DataBar EAN13 Interleaved 2/5 Code-128 Codabar Library UPC-E |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Pozostałe funkcje | |
| Diody LED | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna szerokość drukowania | 3,02 cm |
| Prędkość druku | 102 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
Gwarancja 24 miesiące