Producenci
ZESTAW DO MANICURE Zwilling Classic Inox – skórzane etui, 10 elementów - Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 558 g |
| Długość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 10 |
| Radełko do wycinania skórek | Tak |
| Obcinacz do paznokci | Tak |
| Ziarnisty pilnik do paznokci | Tak |
| Teletekst | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące