Producenci
ZESTAW - prysznic i basen do mycia włosów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Nadmuchiwany | Tak |
| Odpływ wody | Tak |
| Pojemność | 10 L |
| Zbiornik na wodę | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może być śliski, używaj go ostrożnie. Nie używać w przypadku uszkodzenia produktu. Trzymać z dala od źródeł ognia. |
Gwarancja 12 miesięcy