Producenci
ZESTAWY DO MONITORINGU 8-KAMER TENDA K8W-3TC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS UKCA State Radio Regulation of China (SRRC) CE |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia rejestrującego | 4,8 cm |
| Głębokość urządzenia rejestrującego | 20 cm |
| Szerokość urządzenia rejestrującego | 20 cm |
| Wysokość kamery | 7,2 cm |
| Waga urządzenia rejestrującego | 510 g |
| Głębokość kamery | 7,2 cm |
| Waga kamery | 226 g |
| Szerokość kamery | 17,5 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 144 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome, Edge, Opera |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) HDMI |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przeznaczenie | Ściana Sufit |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law G.711u |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kamera | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Kąt widzenia w poziomie | 86,1° |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Megapiksele | 3 MP |
| Cechy zabezpieczeń | Pyłoszczelny Wodoodporna |
| Rozmiar kamery | Kula (kształt) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 46° |
| Funkcja ciepła | Nie |
| Kąt widzenia, przekątna | 104° |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zintegrowany aparat fotograficzny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Interfejs kamery | Wi-Fi/RJ-45 |
| Rozdzielczość zdjęcia | 2304 x 1296 px |
| Obracanie | Nie |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Kolor | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Rejestrator | |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Urządzenie rejestrujące dołączone | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Maks. pojemność HDD | 10 TB |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP |
| Liczba kanałów | 8 kan. |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
Gwarancja 36 miesięcy