Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON ANTHONY (MF5444PVDBSG1_I)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wykonanie zlewu | SteelQ PVD |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Pojemność | 38 l |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Deska do krojenia | Nie |
| Wykończenie | Złote |
| Otwór na baterię | Nie |
| Syfon | Tak |
| Ociekacz | Nie |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,78 kg |
| Długość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące