Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON BILL 110 (HCQB6054U1_BS)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Snow White |
| Syfon | Tak |
| Ociekacz | Nie |
| Pojemność | 41 l |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany/podwieszany |
| Otwór na baterię | Tak |
| Wykończenie | Stalowe |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 595 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące