Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON CHRISTIAN 111 (HCQC7845SZK_PC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Pojemność | 26 l |
| Wykończenie | Szare |
| Otwór na baterię | Tak |
| Ociekacz | Tak |
| Syfon | Tak |
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Nazwa koloru | Silver stone |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 185 mm |
| Długość produktu | 780 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące