Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON DAVID 50 (HQD5542U1-G1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Otwór na baterię | Nie |
| Wykończenie | Złote |
| Pojemność | 42 l |
| Nazwa koloru | Snow White |
| Ociekacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Typ umywalki | Zlew podwieszany |
| Syfon | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące