Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON EVAN 111 (HCQE8650U1_PVDC1_P2O)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Ociekacz | Tak |
| Pojemność | 34 l |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Wykończenie | Miedziane |
| Otwór na baterię | Tak |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Długość produktu | 860 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące