Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON EVAN 146 XL (HCQE10050U5_PVDG1_P2O)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Syfon | Tak |
| Pojemność | 43 l |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Nazwa koloru | Silver stone |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Ociekacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wykończenie | Złote |
| Otwór na baterię | Tak |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Długość produktu | 1000 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące