Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON MARC (HQM7650U7_PVDG1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 61 l |
| Syfon | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wykonanie zlewu | Granitek |
| Ociekacz | Nie |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Otwór na baterię | Tak |
| Wykończenie | Złote |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Nazwa koloru | Pure carbon |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Deska do krojenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Długość produktu | 760 mm |
| Waga produktu | 22 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące