Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON MICHAEL 111 (FUS_M7848BE)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wykonanie zlewu | Fusion HardRock, stal |
| Kolor produktu | Beżowy Stalowy |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Deska do krojenia | Nie |
| Syfon | Tak |
| Ociekacz | Tak |
| Otwór na baterię | Tak |
| Wykończenie | Stalowe |
| Typ umywalki | Zlew wpuszczany |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Pojemność | 27 l |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 10,1 kg |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące