Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON NICOLAS (KS1U4035PVDC1_C1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Miedziany |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Deska do krojenia | Nie |
| Ociekacz | Nie |
| Typ umywalki | Zlew podwieszany |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Pojemność | 25 l |
| Wykończenie | Miedziane |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Otwór na baterię | Nie |
| Wykonanie zlewu | SteelQ |
| Syfon | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Długość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące