Producenci
ZLEWOZMYWAK QUADRON PATRIC (KS1U4035BS_KBS)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Deska do krojenia | Nie |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Ociekacz | Nie |
| Typ umywalki | Zlew podwieszany |
| Wykonanie zlewu | SteelQ |
| Syfon | Tak |
| Pojemność | 25 l |
| Wykończenie | Stalowe |
| Otwór na baterię | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Długość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Kran | |
| Bateria w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące