Producenci
ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3050 AMP 8GB GDDR6 3xDP 1xHDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1830 MHz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Konstrukcja | |
| Technologia chłodzenia | Zotac IceStorm 2.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 130 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 224,1 mm |
| Wysokość produktu | 116,3 mm |
| Szerokość produktu | 39,2 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Wydajność | |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 1?2 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Wysokość opakowania | 283 mm |
| Szerokość opakowania | 218 mm |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
Gwarancja 24 miesiące