Producenci
ZWILLING 38410-131 Stal 1 szt. Nóż uniwersalny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Twardość materiału ostrza | HRC 55-58 |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Długość łopatek | 13 cm |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Typ noża | Nóż uniwersalny |
| Materiał ostrza | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Długość trzonka | 11,6 cm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Długość produktu | 240 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące