Producenci
ZWILLING 97508-004-0 zestaw do pielęgnacji paznokci Stal nierdzewna Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obudowy | Obudowa kasetkowa |
| Typ produktu | Zestaw |
| Wbudowane światło | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 263 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używaj zgodnie z instrukcjami producenta. Unikaj kontaktu z wodą, chyba że instrukcja użytkowania stanowi inaczej. |
| Teletekst | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące