Producenci
ZWILLING 98681-004-0 zestaw do pielęgnacji paznokci Stal nierdzewna Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw |
| Wbudowane światło | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Długość produktu | 133 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Teletekst | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące