Producenci
ZWILLING Miyabi 5000 FCD Stal 1 szt. Nóż gyutoh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ stali | FC61 |
| Typ noża | Nóż gyutoh |
| Długość łopatek | 20 cm |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Drewno |
| Materiał ostrza | Stal |
| Kolor ostrza | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 342 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Długość trzonka | 13,7 cm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy