Producenci
ZWILLING Miyabi 5000 MCD 67 Stal 1 szt. Nóż do chleba
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor ostrza | Szary |
| Długość łopatek | 24 cm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Materiał uchwytu | Drewno |
| Typ noża | Nóż do chleba |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 368 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Długość trzonka | 13,7 cm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące