Producenci
ZWILLING Miyabi 5000 MCD 67 Stal 1 szt. Nóż gyutoh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ noża | Nóż gyutoh |
| Długość łopatek | 18 cm |
| Kolor ostrza | Szary |
| Materiał uchwytu | Drewno |
| Materiał ostrza | Stal |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 317 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Długość trzonka | 13,7 cm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy