Producenci
ZWILLING Miyabi 6000 MCT Stal 1 szt. Nóż gyutoh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość łopatek | 20 cm |
| Materiał uchwytu | Drewno |
| Kolor ostrza | Szary |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Typ noża | Nóż gyutoh |
| Materiał ostrza | Stal |
| Typ stali | MC63 |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Długość trzonka | 14 cm |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące