Producenci
ZWILLING Pro Trzepaczka Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Wieszak typ | Wiszący hak |
| Typ produktu | Trzepaczka |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27,9 mm |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
Gwarancja 24 miesiące