Producenci
ZWILLING SITKO 20CM ZE STALI NIERDZEWNEJ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopki | Nie |
| Typ produktu | Miska durszlakowa |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Designer | Matteo Thun & Antonio Rodriguez |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 333 g |
| Średnica | 20 cm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. Trzymaj z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące