Producenci
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 4,2 l Owalny Żeliwo Naczynie do pieczenia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt | Owalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba osób | 4 os. |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz |
| Kolor produktu | Biały |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Model | Naczynie do pieczenia |
| Materiały | Żeliwo |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 5,54 kg |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Pojemność | 4,2 l |
| Szerokość produktu | 290 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące