Producenci
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 l Okrągły Żeliwo Naczynie do pieczenia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Płyta jednolita Gaz |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Model | Naczynie do pieczenia |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Żeliwo |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,56 kg |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Pojemność | 5,25 l |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące