Producenci
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 6,7 l Owalny Żeliwo Naczynie do pieczenia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Liczba patelni | 1 szt. |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny Ceramika Halogen Indukcja |
| Model | Patelnia pojedyncza |
| Pojemność | 6,7 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Żeliwo |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Pojemność | 6,7 l |
| Waga produktu | 7,1 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Średnica | 33 cm |
Gwarancja 24 miesiące