Producenci
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 6,7 l Owalny Żeliwo Naczynie do pieczenia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni do typów piekarników | Indukcja Ceramika Gaz Halogen |
| Materiał powlekający | Emalia |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporne na działanie gorąca do | 260 °C |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Żeliwo |
| Objętość | 6,7 l |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Waga produktu | 7,1 kg |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Gwarancja 24 miesiące