Producenci
ZWILLING STAUB Patelni grillowa Kwadrat
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Żeliwo |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Model | Patelni grillowa |
| Kolor produktu | Szary |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika |
| Pojemność | 2,3 l |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 3,31 kg |
| Głębokość produktu | 348 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość bez rączki | 28 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące