Producenci
ZWILLING Santoku Stal 1 szt. Nóż Santoku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Długość łopatek | 18 cm |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Typ noża | Nóż Santoku |
| Materiał ostrza | Stal |
| Grubość ostrza | 1 cm |
| Twardość materiału ostrza | HRC 55-58 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Długość trzonka | 12 cm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Długość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Dane opakowania | |
| Deska do krojenia | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące