Producenci
ZWILLING Staub La Cocotte 5,25 l Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Materiały | Żeliwo |
| Tworzywo wieka | Żeliwo |
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja Ceramika |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 5,25 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,56 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Średnica | 26 cm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące